DAHUA HAC-HFW1239TU-Z-A-LED-27135-S2 2M Full-color Starlight HDCVI Bullet Kamera
Brend:DAHUAKategorija:Kamere za video nadzorŠifra proizvoda: VNA000028A00000
ProizvođačDahua
BojaBela
Težina0.79 kg
Pogledaj kompletnu specifikaciju
MP cena: 27.665 RSD
25.150 RSD
Ušteda: 2.515 RSD
* PDV je uključen u cenu
* Samo za online kupovinu i gotovinsko plaćanje
Očekivani rok isporuke je od 1 do 3 dana .
postexpress Dostava se plaća po cenovniku brze pošte Postexpress.
Cenovnik - unutrašnji saobraćaj
Stopa mase (u kg)Uručenje do 19hIsporuka u pošti*Isporuka na paketomatu*
do 0,5420,00300,00300,00
preko 0,5 do 1450,00350,00350,00
preko 1 do 2500,00400,00400,00
preko 2 do 5600,00500,00500,00
preko 5 do 10800,00640,00640,00
preko 10 do 201.100,00900,00900,00
preko 20 do 50 za svaki kg ili deo kg (ukoliko postoje tehničke mogućnosti)60,0060,00-
*Prijem pošiljaka isključivo na šalteru pošte.
Pošiljke za uslugu „Danas za sutra - isporuka na paketomatu“ mogu biti maksimalno do 15 kilograma.
Proizvod nije na stanju.
Brza i sigurna isporuka
Isporuka direktno do vaših vrata na vreme i u savršenom stanju.
Svi načini plaćanja
Svi proizvodi na našem sajtu mogu se platiti karticom, a vaša kupovina je sigurna!
Call centar podrška
Senzor - Tip kamere: HDCVI Rezolucija senzora: 2 Megapiksela Veličina: 1/2.8 inča Tip senzora: CMOS Uglovi snimanja: 19°–55°vertikalni,34°–107° horizontalni,39°–130° dijagonalni Osvetljenje: 0 Lux sa IR LED,0.001 Lux/F1.2,30IRE Sočivo - Fokusna daljina: 2.7mm~13.5mm Fokusni koeficijent: F1.2 Snimanje videa - Rezolucija videa: 1.920 x 1.080 Frame rate: 25/30fps Audio - Mikrofon: Ugrađen Fizičke karakteristike - Dimenzije: 244.1mm x 90.4mm x 90.4mm Masa: 0.79kg Boja: Bela Napomena: IP67 sertifikovano vodootporno kućište Tip kućišta: Bullet Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca