CHIEFTEC CTG-750C-RGB 750W Full A-80 Photon series napajanje 3Y
Brend:CHIEFTECKategorija:NapajanjaŠifra proizvoda: KOM000215A00000
ProizvođačChieftec
ModelCTG-750C-RGB
GarancijaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Pogledaj kompletnu specifikaciju
MP cena: 20.911 RSD
19.010 RSD
Ušteda: 1.901 RSD
* PDV je uključen u cenu
* Samo za online kupovinu i gotovinsko plaćanje
Očekivani rok isporuke je od 1 do 3 dana .
postexpress Dostava se plaća po cenovniku brze pošte Postexpress.
Cenovnik - unutrašnji saobraćaj
Stopa mase (u kg)Uručenje do 19hIsporuka u pošti*Isporuka na paketomatu*
do 0,5420,00300,00300,00
preko 0,5 do 1450,00350,00350,00
preko 1 do 2500,00400,00400,00
preko 2 do 5600,00500,00500,00
preko 5 do 10800,00640,00640,00
preko 10 do 201.100,00900,00900,00
preko 20 do 50 za svaki kg ili deo kg (ukoliko postoje tehničke mogućnosti)60,0060,00-
*Prijem pošiljaka isključivo na šalteru pošte.
Pošiljke za uslugu „Danas za sutra - isporuka na paketomatu“ mogu biti maksimalno do 15 kilograma.
Proizvod nije na stanju.
Brza i sigurna isporuka
Isporuka direktno do vaših vrata na vreme i u savršenom stanju.
Svi načini plaćanja
Svi proizvodi na našem sajtu mogu se platiti karticom, a vaša kupovina je sigurna!
Call centar podrška
Osnovne karakteristike - Tip: Active PFC ATX standard: ATX 12V 2.3 Snaga: 750 W Efikasnost: 85% Faktor snage: >0.9 Vrsta kablova: Polu modularni Sistemi zaštite: AFC (Automatic Fanspeed Control),OPP (Over Power (Load) Protection),OVP (Over Voltage Protection),SCP (Short-Circuit Protection),SIP (Surge-Inrush Protection),UVP (Under Voltage Protection) +12V naponske grane - 1: 30A 2: 30A Maksimalna kombinovana snaga: 675W Ostale naponske grane - +5V: 22A +3.3V: 22A Maksimalna kombinovana snaga: 130W Fiksni priključci - ATX 24pin: 24(20+4)pin PCI Express 8pin: 1x 8(4+4)pin Modularni priključci - PCI Express 8pin: 4x 8(6+2)pin SATA: 6 Molex 4pin: 4 Ostali priključci: 1x +5V RGB LED,2x Floppy Hlađenje - Tip: Aktivno Broj ventilatora: 1 Dimenzije ventilatora: 120mm x 120mm Dodatne funkcije: RGB osvetljenje Fizičke karakteristike - Format: PS2 Dimenzije: 150mm x 140mm x 87mm Masa: 2.15kg Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci
Hero Banner
Proizvođač
Chieftec
Model
CTG-750C-RGB
Garancija
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Tip
Semi-Modularno
Broj ventilatora
1
Format
PS2
Snaga
750 W
Broj SATA konektora
6
Broj moleks konektora
4
Matična ploča priključci
24(20+4) pin
Hlađenje
Aktivno
Broj floppy konektora
2
Broj osmopinskih konektora PCIE (4+4)
1
Broj osmopinskih konektora PCIE (6+2)
4
Jedinstvene mogućnosti
RGB
Težina
2.15 kg
Naziv proizvoda: