Napajanje 300W LC Power LC300SFX v3.21
Brend:LC PowerKategorija:NapajanjaŠifra proizvoda: KOM000930A00000
ProizvođačLC Power
GarancijaZagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Broj ventilatora1
Pogledaj kompletnu specifikaciju
MP cena: 5.335 RSD
4.850 RSD
Ušteda: 485 RSD
* PDV je uključen u cenu
* Samo za online kupovinu i gotovinsko plaćanje
Očekivani rok isporuke je od 1 do 3 dana .
postexpress Dostava se plaća po cenovniku brze pošte Postexpress.
Cenovnik - unutrašnji saobraćaj
Stopa mase (u kg)Uručenje do 19hIsporuka u pošti*Isporuka na paketomatu*
do 0,5420,00300,00300,00
preko 0,5 do 1450,00350,00350,00
preko 1 do 2500,00400,00400,00
preko 2 do 5600,00500,00500,00
preko 5 do 10800,00640,00640,00
preko 10 do 201.100,00900,00900,00
preko 20 do 50 za svaki kg ili deo kg (ukoliko postoje tehničke mogućnosti)60,0060,00-
*Prijem pošiljaka isključivo na šalteru pošte.
Pošiljke za uslugu „Danas za sutra - isporuka na paketomatu“ mogu biti maksimalno do 15 kilograma.
Proizvod nije na stanju.
Brza i sigurna isporuka
Isporuka direktno do vaših vrata na vreme i u savršenom stanju.
Svi načini plaćanja
Svi proizvodi na našem sajtu mogu se platiti karticom, a vaša kupovina je sigurna!
Call centar podrška
Technical overview
Power supply type SFX V3.21
Connectors
20+4 pin mainboard 1x 35 cm
4 pin mainboard 12V 1x 35 cm
PCI-Express 1x PCI-Express 6 pin 35 cm
SATA 4 (2x 35 / 2x 50 cm)
PATA 2x 65 cm
FDD 1x 80 cm
Mark of conformity CE
Fan 80 mm
PFC active
Dimension h x w x d 63 x 125 x 101 mm
Weight (retail) 0,843 kg
Power rating 285W
max. peak load 300W
+3,3V 18A
+5V 15A
max. combined 97W
+12V 20A
max. combined 240W
Standby consumption <1W
PDF:
Characteristics:
300W
Hero Banner
Proizvođač
LC Power
Garancija
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Broj ventilatora
1
Format
SFX
Snaga
240 W
Broj SATA konektora
4
Broj šestopinskih konektora PCIE
1
Broj moleks konektora
2
Matična ploča priključci
24(20+4) pin
Hlađenje
Aktivno
Broj floppy konektora
Broj osmopinskih konektora PCIE (4+4)
Težina
0.843 kg
Broj četvoropinskih konektora
Naziv proizvoda: