NJOY Argus 1200 720W UPS (UPLI-LI120AG-CG01B)
Brend:NJOYKategorija:UPS uređajiŠifra proizvoda: UPS000155A00000
MP cena: 31.977 RSD
29.070 RSD
Ušteda: 2.907 RSD
* PDV je uključen u cenu
* Samo za online kupovinu i gotovinsko plaćanje
Očekivani rok isporuke je od 1 do 3 dana .
postexpress Dostava se plaća po cenovniku brze pošte Postexpress.
Cenovnik - unutrašnji saobraćaj
Stopa mase (u kg)Uručenje do 19hIsporuka u pošti*Isporuka na paketomatu*
do 0,5420,00300,00300,00
preko 0,5 do 1450,00350,00350,00
preko 1 do 2500,00400,00400,00
preko 2 do 5600,00500,00500,00
preko 5 do 10800,00640,00640,00
preko 10 do 201.100,00900,00900,00
preko 20 do 50 za svaki kg ili deo kg (ukoliko postoje tehničke mogućnosti)60,0060,00-
*Prijem pošiljaka isključivo na šalteru pošte.
Pošiljke za uslugu „Danas za sutra - isporuka na paketomatu“ mogu biti maksimalno do 15 kilograma.
<
>
Dodaj u korpu
Brza i sigurna isporuka
Isporuka direktno do vaših vrata na vreme i u savršenom stanju.
Svi načini plaćanja
Svi proizvodi na našem sajtu mogu se platiti karticom, a vaša kupovina je sigurna!
Call centar podrška
Osnovne karakteristike - Tip: UPS (Uninterruptible Power Supply) Režim rada: Line interactive Snaga (VA): 1.200 Snaga (W): 720W Faktor snage: 0.6 Efikasnost: 100% Baterija - Broj baterija: 2 Voltaža: 12V Kapacitet: 7.5Ah Punjenje: 90% kapaciteta za 4h Vreme rada baterije: 100% Load - 3 min,25% Load - 24min,50% Load - 11.30 min,75% Load - 6.5 min Priključci / Slotovi - Ulazni priključci: 1x IEC C14 Izlazni priključci: 4x IEC C13 Povezivost: Serijski (RS-232),USB Ostali priključci / Slotovi: 2x RJ-45/11,EPO (Emergency Power Off),SNMP Zaštita - Vrsta zaštite: Telefonska (modemska) zaštita,Temperaturna zaštita,Zaštita od kratkog spoja,Zaštita od prevelikog opterećenja (napona) Ostale karakteristike - Dodatne funkcije: "Hladan start",Auto-charge,Auto-Restart,Boost and buck automatska stabilizacija napona,Off-Mode punjenje Displej: LCD Ostalo: 1U Rackmount Fizičke karakteristike - Dimenzije: 438mm x 430mm x 88mm Masa: 15.5kg Nivo buke: <50dBA Boja: Crna Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 36 meseci Baterija: 12 meseci
Hero Banner
Proizvođač
NJOY
Naziv proizvoda: