GENIUS SP-HF800A 2.0 v2 wood zvučnici
Brend:GENIUSKategorija:ZvučniciŠifra proizvoda: ITP000393A00000
ProizvođačGenius
ModelSP-HF 800A II
BojaCrna
Pogledaj kompletnu specifikaciju
MP cena: 7.689 RSD
6.990 RSD
Ušteda: 699 RSD
* PDV je uključen u cenu
* Samo za online kupovinu i gotovinsko plaćanje
Očekivani rok isporuke je od 1 do 3 dana .
postexpress Dostava se plaća po cenovniku brze pošte Postexpress.
Cenovnik - unutrašnji saobraćaj
Stopa mase (u kg)Uručenje do 19hIsporuka u pošti*Isporuka na paketomatu*
do 0,5420,00300,00300,00
preko 0,5 do 1450,00350,00350,00
preko 1 do 2500,00400,00400,00
preko 2 do 5600,00500,00500,00
preko 5 do 10800,00640,00640,00
preko 10 do 201.100,00900,00900,00
preko 20 do 50 za svaki kg ili deo kg (ukoliko postoje tehničke mogućnosti)60,0060,00-
*Prijem pošiljaka isključivo na šalteru pošte.
Pošiljke za uslugu „Danas za sutra - isporuka na paketomatu“ mogu biti maksimalno do 15 kilograma.
Proizvod nije na stanju.
Brza i sigurna isporuka
Isporuka direktno do vaših vrata na vreme i u savršenom stanju.
Svi načini plaćanja
Svi proizvodi na našem sajtu mogu se platiti karticom, a vaša kupovina je sigurna!
Call centar podrška
Osnovne karakteristike - Vrsta: Zvučnici za računar Sistem: 2.0 Tip: Aktivni Impedansa: 4 Ohm (woofer),8 Ohm (tweeter) Sateliti - Snaga satelita: 2 x 10W Frekventni opseg: 80Hz ~ 20KHz Prečnik drajvera: 1 inč (tweeter),2 inča (woofer) Materijal kućišta: Drvo Žična povezivost - Žična povezivost: 3.5mm,RCA RCA: 2 3.5mm: 1 Ostalo - Upravljanje: Analogni potenciometar Fizičke karakteristike - Boja: Braon,Crna Dimenzije prednjih satelita (ŠxVxD): 94mm x 224mm x 130mm Masa prednjih satelita: 2.142g Stanje: Nekorišćeno Reklamacioni period - Reklamacioni period: 24 meseca
Hero Banner
Proizvođač
Genius
Model
SP-HF 800A II
Boja
Crna
Težina
2.142 kg
Napajanje
Strujno
Konekcija
3.5 mm audio
Gornja granica frekventnog opsega
20 kHz
Donja granica frekventnog opsega
80 Hz
Ukupna snaga RMS
20 W
Garancija
Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Odnos signal-šum (SNR)
75 dB
Dimenzije (Š x V x D)
94 x 224 x 130 mm